Hudební pořad

» » 15. únor 2018
  • 15.2.2018

15.2 se na naší škole uskutečnil výchovně vzdělávací pořad. 1.stupeň měl na programu HUDEBNÍ ŠKATULKY. Byl to průřez hudebními žánry, které byly prakticky ukázány. Skladby byly dětem známé a aktivně se zapojovaly do vystoupení. Zahrály si na zpěváky i hudební skladatele. 2.stupeň měl na programu VÝVOJ SVĚTOVÉ ROCKOVÉ SCÉNY 20.století. V tomto vystoupení byl prakticky vysvětlen vývoj rockové hudby (blues,jazz,swing). Děti se na programu aktivně podílely. Také si zahrály na zpěváky a hudební skladatele.

Rozdělení hudebních stylů. Povídání a zpívání v rytmu Reggae. A je tu Pop – odpovídáme na otázky a zpíváme. A jsme aktivní. Zpíváme rádi. Podílíme se aktivně na vystoupení. Hrajeme si na skladatele. Zpíváme podle vlastního složeného textu.