MTB horská kola

» » 8. říjen 2018
  • 2.10.2018

V úterý 2. 10. se naši žáci zúčastnili závodů na horských kolech. Závod měřil cca 8,5 km a konal se na rokycanském Žďáru.

V kategorii mladších žáků, která byla velice kvalitně obsazena, se nejlépe umístil Tomáš Balej. Dosáhl na skvělé osmé místo (23:14s). Hned v závěsu dojel Roman Lang na 10. místě. Kristian Červenák obsadil 24. místo.
V kategorii mladších žákyň dosáhla naše škola na nejlepší umístění. Tereza Suchá dojela o pouhou vteřinu na úžasném druhém místě (28:05s). Edita Boháčková uzavřela první desítku startujících.
Starší žákyně obsadili 5. a 6. místo. Jmenovitě Tereza Hrabáková a Natálie Lukášová. Starší žáci byli úspěšnější. Patrik Jarošík dojel na bronzové pozici (21:30s), Jakub Dvořák, který kvůli defektu odjel závod na kole pana učitele, na 9. místě, a Kryštof Mourek na místě 11.