Archiv událostí

Noční oči - projekt 1. - 5. třídy

» » 14. duben 2011

Paní učitelka Vodičková se k projektu vyjádřila takto:
Od 4. do 8. dubna probíhal první projektový týden ze Zelené pro život s tématem Noční oči. Celý týden jsme pátrali po všem, co souvisí s nočními živočichy, ale i s tím, jak se s nocí a tmou vypořádáváme my, lidé. Naše třída věnovala mimořádnou pozornost zvláštním nočním létajícím savcům – netopýrům. Pracovali jsme ve skupinách, sháněli informace, plnili úkoly, ale také jsme se vypravili do lesů na průzkum pobytových značek živočichů, poslechli jsme si zajímavé vyprávění p. Karla Makoně ze záchranné stanice živočichů v Plzni , zahráli si na netopýry, zkoumali lidské smysly, no prostě prožili týden plný zážitků a akce.
Všichni už se těšíme na pokračování v květnu, tentokrát s tématem Les ve škole – škola v lese.

1. a 2. třída

4. třída