ZŠ Mýto

Nepřehlédněte:
»

Ředitelka ZŠ v Mýtě vyhlašuje dne 25. září 2020 na základě doporučení ministra zdravotnictví Romana Prymuly a s ohledem na epidemiologickou situaci ředitelské volno.

»

Od pondělí 14.9.2020 dochází k posunu zvonění. Bližší informace zde.

»

Od 10.9.2020 platí povinnost používat roušku ve společných prostorách školy.

»

Z důvodu nutnosti dodržování zvýšených hygienických opatření se od 14.9. ruší možnost objednání svačin ve ŠJ pro žáky 2. stupně.

--nevydána žádná zpráva--

Vážení přátelé

vítáme vás na webových stránkách základní školy v Mýtě.

foto

Naši školu momentálně navštěvuje 244 žáků nejen z Mýta, ale i ze širokého okolí. Jako příspěvková organizace se ve spolupráci s městem neustále snažíme zajišťovat žákům co možná nejlepší zázemí, aby v kombinaci s kvalitní výukou byli dobře připraveni na vyšší stupně vzdělávání a na zdárný vstup do produktivního života.

Jsme vždy velice rádi, když naši žáci dosáhnou úspěchů, které jsou nejlepší vizitkou našeho společného snažení. I o tom by mimojiné měly webové stránky vypovídat. Taktéž by vám měly, máte-li k mýtské škole osobní vztah, připomenout a přiblížit prostředí školy i poskytnout mnohé praktické informace.

foto

Můžete se zde dozvědět o historii školy v Mýtě, seznámit se s jejími současnými zaměstnanci a s vybaveností. Především zde pak naleznete průběžně aktualizovaný a doplňovaný obsah z prostředí školy na stránkách Úřední deska, Školní akce, Zájmová činnost, Práce žáků a dalších.

Přejeme vám užitečné a příjemné chvíle zde strávené. Na základní škole většinou prožijeme největší část života věnovaného vzdělávání, projdeme zde vývojem od dětství k dospívání a také později snad nejčastěji právě na základní školu vzpomínáme.

Mnoho zdaru!