Archiv událostí

Družinová noc

» » 9. červenec 2010
  • 28. 6. – 29. 6. 2010

Z pondělí na úterý jsme přespali ve školní družině.

V pět hodin jsme se všichni sešli ve škole, dali si věci do družiny a vyrazili jsme na procházku do lesa. Pro děti zde byly připraveny různé úkoly a soutěže. Drobnou sladkou odměnu si nakonec odnesl každý.

Pak jsme na hřišti u sokolovny opékali buřty, a protože nikdo ještě nebyl unavený, přišly na řadu hry, které si děti z velké části organizovaly samy. Zahrály si vybíjenou, skákaly gumu nebo si povídaly.

Protože se pomalu začínalo smrákat, všichni se nedočkavě těšili na stezku odvahy a přemýšleli, jestli je pan školník vystraší tak jako loni a jestli cestou opět narazí na kostlivce Oskara z přírodovědného kabinetu.

Letos nám počasí přálo, a tak stezka odvahy vedla setmělou školní zahradou. I když se na ni neodvážili všichni, našli i tací, co si ji chtěli projít víckrát. Prostě jsme se krásně báli. A než se všichni vystřídali, zbyl čas na strašidelné vtipy a písničky.

Pak už se zbývalo jen zachumlat do spacáku a dobrou noc!