Lyžařský kurz 4. A a 4. B

» » 13. únor 2019
  • 13. – 18.1.2019

V lednu od 13. – 18. 1. 2019 vyrazili žáci 4. A a 4. B na lyžařský kurz.

Stejně jako loni jsme vyjeli do Habartic v Jizerských horách do hotelu Arnika. Všichni jsme s nadšením odjížděli a už jsme se nemohli dočkat, až půjdeme v neděli hned po příjezdu na lyže. Realita byla však jiná. Cestou nás zdrželo spadlé elektrické vedení, popadané stromy a velké množství sněhu. Ale i přes počáteční trable jsme se nakonec ještě v neděli na lyže dostali.

Zbytek kurzu probíhal již v klidném duchu a podle plánu. Každý den jsme dopoledne i odpoledne lyžovali. V odpočinkovém dni jsme se vyřádili na bobech. A když píši vyřádili, tak myslím děti i dospělé.

Kurz se povedl. Čtyři žáci, kteří jeli na kurz s tím, že nikdy nelyžovali, se vrátili domů s tím, že již lyžují, a ostatní se ve svých lyžařských dovednostech zdokonalili.

Domů se nám nechtělo, ale všechno jednou končí. Tak nezbývá, než se rozloučit jako lyžaři – SKOL.