Santa Cup 2019

» » 21. prosinec 2019
  • 20.12.2019

Poslední školní den roku 2019 byl zasvěcen florbalu a všem jeho příznivcům. Do 1. ročníku SANTA cupu naskočilo hned 8 týmů od 3. do 6. třídy. Boje o putovní pohár a medaile vypukly hned s úvodním zvoněním. Na hřišti byly k vidění krásné akce, góly i nasazení. Hráče vždy mohutně hnala kupředu podpora fanoušků, která byla často ohlušující. S nástrahami turnaje se nejlépe vypořádali Santové a ukořistili tak pohár, který jim bude patřit po celý jeden rok.

Po odchodu oslavujících Santů do třídy vyzvali žáci 8. třídy učitele mýtského ústavu. Osmáci se chtěli na učitele vytáhnout a oplatit jim všechna ta příkoří, která na nich učitelé páchají. Vánoční exhibice nebyla tolik o výsledku (ale vyhráli učitelé!!!), ale o zábavě a rozloučení se s rokem 2019.
1. místo – Santové (5.A)
2. místo – Hakumanatata (6.B)
3. místo – Šikmáci (6.A)
4. místo – Šampióni (5.B)
5. místo – Zabijáci (4.)
6. místo – Super kobry (3.)
7. místo – Vlkodlaci (3.)
8. místo – Šelmy (4.)

¨