Archiv událostí

Přivítání prvňáčků

» » 1. září 2010
  • 1 . 9. 2010

Dnes naši školu začali navštěvovat tito prvňáčci:

• František Babuljak, Dominik Barczyk, Jakub Dvořák, Lucie Hrbáčová, Viktorie Chocholová, Barbora Kavalírová, Kevin Kleinhampl, Pavel Košik, Jakub Mencl, Kryštof Mourek, Kryštof Novák, Petra Pálková, Denisa Perlíková, Matěj Šmolík a Sabina Veverková.

Mnozí z nich se jistě poznají na přiložených fotografiích:

Prvňáčky s jejich doprovodem úvodním slovem přivítala paní ředitelka a podívat se přišel i pan starosta. Poté už se dětí ujala třídní učitelka paní Martina Kasíková, pod jejímž vedením se děti bez potíží rozkoukaly v novém prostředí, takže přihlížející rodiče mohli zapomenout na obavy, že by se snad jejich ratolestem vstup do školního života nelíbil.

Všem přejeme, aby jim úsměv na tváři bez problémů vydržel a vynasnažíme se, aby spolu s ním za námi zbyl i kus dobře odvedené práce.