ZŠ Mýto

Nepřehlédněte:

Nové sdělení pro rodiče: Vážení_rodiče.docx

»

Všechny nezbytné informace k zápisu do 1. třídy naleznete zde.

»

Od středy 18.3.2020 až do odvolání se ve ŠJ nevaří ani pro cizí strávníky.

»

Informace pro rodiče žáků mladších 10 let (nově 13 let) naleznete zde O žádost o ošetřovné žádejte prostřednictvím e-mailu.

»

Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 10. 3. 2020 se s platností od 11. 3. 2020 zakazuje přítomnost žáků na všech základních školách!

Z tohoto důvodu bude od 11. 3. 2020 uzavřena do odvolání i ZŠ Mýto. Prosíme rodiče a žáky, aby pravidelně sledovali webové stránky školy, kde budou aktuální informace. Zde budou žákům zadávány úkoly pro domácí přípravu. V případě potřeby kontaktujte vyučující prostřednictvím mailových schránek (viz webové stránky školy – zaměstnanci).

--nevydána žádná zpráva--

Vážení přátelé

vítáme vás na webových stránkách základní školy v Mýtě.

foto

Naši školu momentálně navštěvuje 227 žáků nejen z Mýta, ale i ze širokého okolí. Jako příspěvková organizace se ve spolupráci s městem neustále snažíme zajišťovat žákům co možná nejlepší zázemí, aby v kombinaci s kvalitní výukou byli dobře připraveni na vyšší stupně vzdělávání a na zdárný vstup do produktivního života.

Jsme vždy velice rádi, když naši žáci dosáhnou úspěchů, které jsou nejlepší vizitkou našeho společného snažení. I o tom by mimojiné měly webové stránky vypovídat. Taktéž by vám měly, máte-li k mýtské škole osobní vztah, připomenout a přiblížit prostředí školy i poskytnout mnohé praktické informace.

foto

Můžete se zde dozvědět o historii školy v Mýtě, seznámit se s jejími současnými zaměstnanci a s vybaveností. Především zde pak naleznete průběžně aktualizovaný a doplňovaný obsah z prostředí školy na stránkách Úřední deska, Školní akce, Zájmová činnost, Práce žáků a dalších.

Přejeme vám užitečné a příjemné chvíle zde strávené. Na základní škole většinou prožijeme největší část života věnovaného vzdělávání, projdeme zde vývojem od dětství k dospívání a také později snad nejčastěji právě na základní školu vzpomínáme.

Mnoho zdaru!