ZŠ Mýto

Nepřehlédněte:
»

Dne 29. a 30. 6. ředitelské volno.

Informace k provozu ZŠ Mýto do konce školního roku 2019/20 Provoz_ZŠ_Mýto.docx

Hodnocení_žáků_2.pol.2019_2020.doc

Informace pro rodiče ze zápisu do 1. tř. zde

»

Po dobu uzavření školy probíhá online výuka podle náhradního rozvrhu prostřednictvím Microsoft Teams.

»

V době uzavření školy kontaktujte v případě nutnosti paní ředitelku na tel. čísle 731 560 966.

--nevydána žádná zpráva--

Vážení přátelé

vítáme vás na webových stránkách základní školy v Mýtě.

foto

Naši školu momentálně navštěvuje 210 žáků nejen z Mýta, ale i ze širokého okolí. Jako příspěvková organizace se ve spolupráci s městem neustále snažíme zajišťovat žákům co možná nejlepší zázemí, aby v kombinaci s kvalitní výukou byli dobře připraveni na vyšší stupně vzdělávání a na zdárný vstup do produktivního života.

Jsme vždy velice rádi, když naši žáci dosáhnou úspěchů, které jsou nejlepší vizitkou našeho společného snažení. I o tom by mimojiné měly webové stránky vypovídat. Taktéž by vám měly, máte-li k mýtské škole osobní vztah, připomenout a přiblížit prostředí školy i poskytnout mnohé praktické informace.

foto

Můžete se zde dozvědět o historii školy v Mýtě, seznámit se s jejími současnými zaměstnanci a s vybaveností. Především zde pak naleznete průběžně aktualizovaný a doplňovaný obsah z prostředí školy na stránkách Úřední deska, Školní akce, Zájmová činnost, Práce žáků a dalších.

Přejeme vám užitečné a příjemné chvíle zde strávené. Na základní škole většinou prožijeme největší část života věnovaného vzdělávání, projdeme zde vývojem od dětství k dospívání a také později snad nejčastěji právě na základní školu vzpomínáme.

Mnoho zdaru!