Letní kemp - 6. tř.

» » 1. září 2021

Kemp byl pod vedením Radky Svejkovské a Lucky Pereiry. Celkem 17 dětí, z toho dvě děti byly ze 7.tř, ale krásně mezi šesťáky zapadly. Počasí nám po celý týden nepřálo, takže naplánované koupání každý den někde jinde bohužel nevyšlo. Přesto si děti kemp maximálně užily.

V pondělí jsme začali úklidem odpadků v Mýtě. Akce byla velmi kladně podpořena Městským úřadem. Odpoledne jsme měli pronajatou tělocvičnu na Sladovně, kde si děti vyzkoušely horolezeckou stěnu a spoustu her. V úterý proběhl vodácký výcvik v Berouně. Děti měly možnost se dvě hodiny projíždět na lodích. Poté jsme grilovali.

Ve středu nás čekal výlet do Hořovic. Nejprve děti zkusily adrenalin, jízdu na motokárách. Následovala prohlídka nového zámku a ochutnávka italské zmrzliny. Ve čtvrtek jsme kvůli počasí museli změnit plán – místo jízdy na koních jsme jeli do Plzně. Prohlédli jsme si nejznámější památky a prošli si chodby plzeňského podzemí. Cesta trolejbusem do Jump arény byla sama o sobě pro mnohé zážitkem.

V pátek jsme kvůli dešti opět změnili plán a jeli jsme do Plzně, tentokrát do plaveckého bazénu na Slovany. Děti byly nadšené z atrakcí, které vodní svět nabízí. Letní kemp jsme ukončili obědem na hřišti v Mýtě – “kuřízek” a hranolky. Slavnostní zakončení a vyhodnocení jsme zapili Rychlými špunty, zakrojili jsme do dortů a zhodnotili, že to byl nádherně prožitý týden plný spousty zážitků a dobré nálady. Stmelení kolektivu se před novým školním rokem opravdu zdařilo.