Dějepisná olympiáda

» » 26. leden 2022

Minulý týden proběhlo v obou osmých třídách a v deváté třídě školní kolo dějepisné olympiády. Tématem letošního ročníku bylo: „Šlechta v proměnách času“. Olympiádu si mohli vyzkoušet všichni žáci. Celkem se zapojilo 45 žáků. Na prvním místě se se 44 body umístili: Petr Bartoš (8. B), Michaela Poláčková (8. B), Vanesa Mitošinková (9. třída). Tito žáci budou školu reprezentovat v okresním kole.

Mezi úspěšné řešitele z osmých tříd patří: Patrik Krupička, Adéla Humlová, Simona Lukášová, Kristýna Bauerová, Ema Zeliková, Monika Veverková, Nela Merhautová, Hugo Štajer a Veronika Beníčková.

Úspešní řešitelé z 9. třídy jsou: Jakub Němeček, Dominik Soukup, Lenka Ferusová, Lukáš Bejček, Tereza Suchá, David Andrle, Barbora Beranová, Kryštof Šulc, Sabina Růžičková, Barbora Suchá.

Gratulujeme!