McDonald's Cup

» » 13. květen 2022
  • 11.5.2022

Ve středu jsme vyrazili s žáky 4. třídy, 5.A a 5.B na McDonald’s Cup (fotbalový turnaj) do Rokycan. Turnaje se účastnilo 8 týmů. Do turnaje jsme vstoupili bravurně, porazili jsme Hrádek 6:0 (Góly: Tobiáš Suchý 3x, Šimon Chowaniok 1x, David Jarolím 1x a Matyáš Dezort 1x). V dalším zápase jsme podlehlli výbornému týmu ZŠ T.G.M. 0:6. I tak jsme měli velkou šanci ze skupiny postoupit, stačilo porazit ZŠ Stupno. To se bohužel nepodařilo, nedařila se nám střelba a ve vyrovnaném zápase jsme prohráli 1:2 (Gól: Martin Balej). Skončili jsme tak 3. ve skupině a na 5.-6. místě celkově. Přesto kluci zaslouží velkou pochvalu, všichni makali, snažili se a hráli dobře, příště snad budeme mít víc štěstíčka v zakončení.