Adaptační pobyt 6. tříd

» » 26. září 2022
  • 12. – 16.9.2022

V termínu 12. – 16.9. jsme vyrazili s 15 žáky 6.A a 15 žáky 6.B na adaptační pobyt na Špičák. Hned po cestě jsme se museli vypořádat s nástrahami ve formě výluky na trati, ale všechno jsme zvládli a zdárně dorazili do našeho zamluveného penzionu Lucie na Špičák.
První polovinu týdne nám přálo počasí, a tak jsme hodně chodili po výšlapech, hned v pondělí Špičák, v úterý dopoledne Pancíř a odpoledne naučná stezka Brčálník.
Od středy se nám počasí zkazilo, a tak jsme vyrazili do Železné Rudy prohlédnout si město a na bowling. Ve čtvrtek odpoledne se počasí na chvíli umoudřilo, a tak jsme se rozhodli vypravit na Černé a Čertovo jezero. Po cestě jsme nakonec sice zmokli, ale večerní báječná diskotéka všem spravila náladu. Středeční i čtvrteční dopoledne jsme věnovali učení.
V průběhu pobytu jsme hráli různé hry na stmelení kolektivu a bylo hezké vidět, jak se mezi sebou více baví různé děti, včetně nově příchozích do tříd. Adaptační pobyt tedy splnil svůj hlavní účel.
V pátek jsme se plni zážitků vrátili v pořádku domů.