Florbal

» » 5. prosinec 2022
  • 28.–30.11.2022

Meziškolního turnaje se účastnili chlapci i dívky. Chlapci ze 6. a 7. tříd vyhráli svoji skupinu a postoupili do bojů o medaile. Prohry v semifinále i v zápase o 3. místo nás tak odsoudily k medailím bramborovým.

Starší chlapci bojovali o postup do posledního zápasu. Po remíze se Strašicemi, prohrou s Ulicí Míru a výhrami nad Stupnem a Zbirohem se rozhodovalo v zápase s Jižním předměstím. Po prohře 2:3 nám postup těsně unikl.

Dívky z 6. a 7. tříd bojovaly ve skupině statečně. První zápas s Jižním předměstím byl hodně náročný, ale se štěstím ho prohrály jen 2:0. Proti Strašicím svůj výkon velmi zlepšily, výsledek byl bohužel totožný, opět prohra 2:0 (Strašice poté vyhrály celý turnaj). Poslední zápas proti ZŠ TGM mohly holky v klidu vyhrát, byly jsme silnější, bohužel se nám ale nepodařilo vstřelit gól a jeden smolný jsme dostaly. I tak musím dívky pochválit za bojovnost a snahu.