Olympijské soutěžení

» » 13. únor 2014

U příležitosti ZOH v Soči vyhlásil ČOV soutěž pro školy ČR. Úkolem bylo zapojit se do vybraných soutěží a na základě výsledků byly vybrány nejlepší školy.

Naše škola se zapojila v řešení Olympijského kvízu, kde se umístila na 48. místě. Na velmi dobrém výsledku se podíleli nejlepší absolventi školního kola jednotlivých tříd – S. Feuerlein, M. Kešner, K. Marková a M. Štochl.

Další naše účast byla ve štafetě člunkového běhu na 2014 metrů. Obrovským a příjemným překvapením po vyhodnocení bylo umístění naší školy na 4. místě v rámci Plzeňského kraje.

Odměnou za tento výsledek pro naše úspěšné sportovce bude výlet do Olympijského parku v Praze, kde se žáci seznámí s některými sporty ZOH a budou si moci i některé vyzkoušet. 20. února budeme při tom! A jak bylo, určitě dáme vědět.

Složení štafet:
1. stupeň: Anna Košiková, Dominik Soukup, Roman Lang, Veronika Řípová, Ondřej Vaněrka, Simona Budilová, Lucie Hrbáčová, Kryštof Mourek, Lucie Helešicová, Michal Vápenka
2. stupeň: Abel Stavenuiter, Tereza Lupáčová, Lukáš Horn, Nikola Lukášová, Lucie Veverková, Daniel Zbuzek, Kristýna Marková, Markéta Kopecká, Dominik Rys, Petr Novák

foto Libor Höhne