Úřední deska

Přístup ke stravovacímu systému (čipy)

» » 24. březen 2014

Vážení rodiče a žáci,

se změnou objednávání stravy se přechází i na nový způsob zobrazení jídelníčků a objednávání. Nově už jídelníčky ani objednávkový formulář nebudou přímou součástí školního webu, ale budete odkazováni na stránky poskytovatele služby s vlastním designem a funkcemi.

Naposledy bylo možno starým způsobem volit obědy na tento týden (24.3 – 28.3.), příští týden (31.3. – 4.4) se kvůli bezproblémovému přechodu bude vařit pouze jeden chod (dvojky byly zrušeny), ovšem už nyní můžete novým způsobem vybírat stravu na dny od 7.4. dále.

V menu školního webu se proto změnil dosavadní odkaz „Jídelní lístek“ na „Stravovací systém“, kterým přejdete na stránky poskytovatele služby.

Po kliknutí na tento odkaz se vám otevře stránka stravovacího systému s přihlašovacím dialogem k už předvyplněnému stravovacímu zařízení (ZŠ Mýto), takže jídelnu ZŠ Mýto již nebude třeba vyhledávat, ani zadávat její číslo (4794).

Náhled vstupní stránky do stravovacího systému:

Pokud se nechcete pokaždé zvlášť přihlašovat, můžete po vyplnění přihlašovacích údajů (které jste obdrželi, anebo ještě obdržíte od školy) zaškrtnout políčko „Uložit nastavené hodnoty“. Poté by po vás již stránka na témže PC přihlašovací údaje znovu chtít neměla (nezměníte-li PC, nevymažete-li cookies, nepoužijete-li jiný prohlížeč).

Jestliže si přejete jen prohlédnout vydaný jídelníček, postačí i bez přihlášení kliknout na této stránce na odkaz „JÍDELNÍČKY“ vlevo v menu:

Tímto okamžikem zanikají objednávkové formuláře na osobních stránkách žáků a stránky ostatních strávníků, emaily ostatních strávníků a veškeré jiné informace budou z původního systému vymazány.

Přeji Vám mnoho spokojenosti s novým způsobem objednávání stravy a děkuji za dosavadní spolupráci.

R. Hrbáč

Vložit komentář:
 
Administrátor si vyhrazuje právo zasáhnout vůči nevhodným příspěvkům.