Úřední deska

Přístup ke stravovacímu systému (čipy)

» » 24. březen 2014

Vážení rodiče a žáci,

se změnou objednávání stravy se přechází i na nový způsob zobrazení jídelníčků a objednávání. Nově už jídelníčky ani objednávkový formulář nebudou přímou součástí školního webu, ale budete odkazováni na stránky poskytovatele služby s vlastním designem a funkcemi.

Naposledy bylo možno starým způsobem volit obědy na tento týden (24.3 – 28.3.), příští týden (31.3. – 4.4) se kvůli bezproblémovému přechodu bude vařit pouze jeden chod (dvojky byly zrušeny), ovšem už nyní můžete novým způsobem vybírat stravu na dny od 7.4. dále.

V menu školního webu se proto změnil dosavadní odkaz „Jídelní lístek“ na „Stravovací systém“, kterým přejdete na stránky poskytovatele služby.

Po kliknutí na tento odkaz se vám otevře stránka stravovacího systému s přihlašovacím dialogem k už předvyplněnému stravovacímu zařízení (ZŠ Mýto), takže jídelnu ZŠ Mýto již nebude třeba vyhledávat, ani zadávat její číslo (4794).

Náhled vstupní stránky do stravovacího systému:

Jestliže si přejete jen prohlédnout vydaný jídelníček, postačí i bez přihlášení kliknout na této stránce na odkaz „JÍDELNÍČKY“ vlevo v menu:

Tímto okamžikem zanikají objednávkové formuláře na osobních stránkách žáků a stránky ostatních strávníků, emaily ostatních strávníků a veškeré jiné informace budou z původního systému vymazány.

Přeji Vám mnoho spokojenosti s novým způsobem objednávání stravy a děkuji za dosavadní spolupráci.

R. Hrbáč

Vložit komentář:

Administrátor si vyhrazuje právo zasáhnout vůči nevhodným příspěvkům.