Granty

Rozvoj počítačové gramotnosti na českých školách

» » 23. listopad 2014

ZŠ Mýto se zapojila jako partnerská škola do projektu ROZVOJ POČÍTAČOVÉ GRAMOTNOSTI NA ČESKÝCH ŠKOLÁCH, Operační program Vzdělání pro Konkurenceschopnost.

Cíle projektu:

• Zlepšení kompetencí vedení škol díky poskytnutí systémové podpory ve využívání digitálních technologií pro integraci ICT do školy.
  • Zlepšení podmínek pro využívání a integraci ICT do výuky díky zajištění metodické a technické podpory pro pedagogické pracovníky po dobu realizace projektu.
  • Zlepšení podmínek pro využívání a integraci ICT do výuky díky zajištění metodické a technické podpory pro pedagogické pracovníky po skončení projektu.
  • Zefektivnění využívání techniky, kterou mají školy k dispozici.
  • Zvýšení kvalifikace pedagogických pracovníků pro využití moderních mobilních (dotykových) zařízení ve výuce.
  • Zvýšení kvalifikace pedagogických pracovníků pro využití moderních mobilních (dotykových) zařízení ve výuce konkrétních předmětů na školách.

Projekt:Rozvoj počítačové gramotnosti na českých školách

Registrační číslo:CZ.1.07/1.3.0.0/51.0020

Realizace projektu: 10/2014 – 7/2015