Archiv událostí

Den s policistou

» » 27. listopad 2009
  • 12. 11. 2009

Dne 12. listopadu jsme v první třídě měli prima den. Den s policistou. Pan praporčík Oldřich Helešic si poslechl, jak děti umí číst a na oplátku jim přečetl z knížky Jaroslava Foglara úryvek o bobříkovi mlčení. Při matematice ho děti lovily. Deset minut při skládání lota bylo těžkých. Třináct dětí však bobříka ulovilo. Za dobře splněné úkoly dostávaly děti malé obrázky policistů. Při hodině TV si zkusily přijímací testy do řad policistů. Představte si, lepší byla děvčata! Třešničkou na dortu byla ukázka policejního auta a samozřejmě zbraní.

Nejvíce obrázků policistů získala Lucinka Helešicová a vyhrála policejní triko. Druhé a třetí místo obsadili Andrea Hermanová a Dominik Lukašík. Odešli v policejní čepici. Blahopřejeme a panu Helešicovi tímto ještě jednou děkujeme.

Komentáře:
.

» Andrea » 28. březen 2014, 14:19

Tak to je moc Hezky. Je videt ze policiste maj radi deti. Klobouk dolů před vama delej te svou praci na dale jak mate caute Andy(16)

Vložit komentář:

Administrátor si vyhrazuje právo zasáhnout vůči nevhodným příspěvkům.