Družinová noc

» » 6. červen 2016
  • 3.6.2015

Z pátku 3.6. na sobotu 4.6. přespalo 29 dětí ze ŠD ve škole. Čekal je nabitý program. Sešli se v 17.00 hodin a rozlosovali se do sedmi týmů. Všichni plnili úkoly, jejichž zadání bylo rozmístěno na školním hřišti. Hledali poklad, pak se přesunuli pod sokolovnu, kde pekli buřty a zpívali při kytaře. Čekalo je i malování na obličej a další hry. Po návratu do školy se převlékli do pyžam a následovala pyžamová párty spojená s oslavou Jarouškových narozenin. Jarouškova maminka, paní Formanová, upekla dva výborné dorty, takže se dostalo opravdu na každého. Po stezce odvahy se šlo spát. Děti usínaly při pohádce H. Ch. Andersena. Ráno na všechny čekala snídaně, úklid a vyhodnocení akce a po deváté hodině odchod domů.
Na akci se podílely paní vychovatelky T. Kostovová a L. Kuncová a paní učitelka H. Lenková